גור
שחר

נעים להכיר :-)

הכל התחיל כשהבנתי שלהיות עצמאי זו הדרך שנכונה לי!

עבדתי באותם ימים במשרה מלאה במקום עבודה טוב, אבל עמוק בפנים ידעתי שאני יכול לעשות יותר, הבנתי שלמדתי המון דברים בחיי ושיש לי יכולות רבות שהן פשוט לא מנוצלות מספיק.

ואז כאילו משום מקום נפלו עלי להקת גולסא ונתנו לי הזדמנות לעשות משהו שתמיד חלמתי - ללוות את קמפיין מימון ההמונים שלהם!

במשך שנים תמכתי בפרויקטים רבים, אהבתי והאמנתי בשיטה, עשיתי סרטוני גיוס וחקרתי לעומק קמפיינים שגייסו בהצלחה. אחרי שגייסתי ביחד עם גולסא כמעט 90 אלף ש"ח הבנתי שהנה זה קורה - אני עוזב את העבודה כשכיר ופותח עסק לליווי קמפיניים של מימון המונים!

מאז ייעצתי, ליוויתי וגייסתי עם עשרות פרויקטים שהגיעו אל היעד (ואף עברו אותו), ונכון לרגע זה העסק שלי עומד על 100% הצלחה בפרויקטים שליוויתי (טפו טפו טפו, שלא ישתנה!), אבל מעבר לזה אני גאה בכל פרויקט שעבדתי איתו, ובכל יזם שעבר איתי את המסע המורכב והמספק הזה.

כמות הפניות לליווי קמפיינים הפתיעה גם אותי! אבל אני מעדיף להתעסק באיכות, ולכן שמתי לעצמי למטרה לעבוד עם מספר מצומצם ומובחר של פרויקטים על מנת לתת לכל אחד מהם את מלוא תשומת הלב הנדרשת.

להרים פרויקט כזה זו משימה לא פשוטה בכלל, ממש רכבת הרים רגשית, ומצד שני זוהי חוויה מספקת מאוד שבה לומדים המון על היכולות שנמצאות בנו (תתכוננו להפתיע את עצמכם) - לכן אתם יכולים להיות בטוחים שאם אנחנו עובדים ביחד אני הולך להכיר אתכם ואת הפרויקט שלכם עד הפרטים הכי קטנטנים!

עוד כמה מילים על עצמי

אני בוגר לימודי הנדסאי קולנוע וטלוויזיה, בצבא שירתי כמפיק ראשי ביחדת ההסרטה של אגף הטכנולוגיה, שידרתי והפקתי ברדיו קול הגליל העליון וניהלתי אולפן ברדיו קול רגע.

כתבתי בעשרות מערכות תקשורת אינטרנטיות ומודפסות.

והיום אני מחפש תמיד פרויקט חדש שירגש אותי! תספרו לי על הפרויקט שלכם!