איך למכור לפחות 100 עותקים מהספר שלכם

לפני שהוצאתם אותו לאור!

כל הכלים הפרקטיים להצליח עם קמפיין גיוס המונים לספר שלכם - לגייס מימון להוצאתו לאור ולבנות קהילה שמחכה לספר.

לאחר ליווי וייעוץ של עשרות סופרים בבניית קמפיינים לגיוס המונים אני רוצה להעניק לכם גישה מלאה לכל ההדרכות שבעזרתם הלקוחות שלי גייסו קמפיינים מנצחים.

ההדרכות האלו יתנו לכם את כל הכלים שאתם צריכים על מנת להרים קמפיין גיוס המונים מנצח לספר שלכם!

אז מה מחכה לכם בפנים?

מודול 1 - מדייקים את הפרויקט


איך להציב מטרות נכונות שמתאימות לפרויקט שלכם? איך בוחרים יעד גיוס נכון שיוצר גיוס מוצלח? איך לא להיות פרויקט של "עוד ספר" באתר, ואיך כן להיות קמפיין ייחודי שאין עוד כמוהו באתר גיוס ההמונים? ואיך כותבים עמוד פרויקט בצורה נכונה - כולל טמפלט מלא של "השלם את החסר" עבור הפרויקט שלכם.
מודול 2 - בונים קהילה


סדנה ייחודית לכתיבת תוכן ברשת בה תלמדו - איך כותבים פוסטים שיוצרים הרבה מעורבות ומניעים את הקהל לרצות לתמוך בפרויקט שלכם ולרכוש את הספר שלכם. בנוסף - תלמדו אסטרטגיות לבניית קהילת עוקבים ברשת
מודול 3 - בונים את הפרויקט


איך ליצור סרטון גיוס מושך באמצעים פשוטים וקלים שלא דורשים חברת הפקה מקצועית, ועדיין אפקטיביים ומביאים תמיכות? ואיך ליצור רשימת תשורות מנצחת שמעלה את סכומי התמיכות? בשיעורים הללו מצורפים טמפלטים של תסריט לסרטון ורשימת תשורות.
מודול 4 - אסטרטגיה


איך להפיץ בצורה נכונה את הפרויקט? מתי פונים לכל תומך פוטנציאלי? איך לתכנן מראש מי יהיו התומכים בפרויקט? ומהי מפת הדרכים לגיוס קמפיין מנצח?
בונוס - תקציב פרויקט


תלמדו איך בונים תקציב נכון, ואיך מחשבים כמה בתכל'ס נשאר לכם מיעד הגיוס. ותקבלו ממני טבלת אקסל מוכנה שתעזור לכם לבנות תקציב לפרויקט בצורה אפקטיבית
בונוס - הדרכות טכניות להקמת פרויקט בהדסטארט


שלב אחרי שלב תעקבו איך הפעולות שאני עושה על מנת להקים קמפיין בהדסטארט
גישה לקבוצת תלמידים


אתם תקבלו גישה לקבוצת תלמידים סגורה בפייסבוק בה נמצאים כל מי שאי פעם למד אצלי גיוס המונים. תוכלו להכיר אנשים כמוכם שנמצאים כרגע בתהליך, או אנשים שכבר עברו את התהליך ולהתייעץ איתם

למי מתאים להצטרף?

1.png

למי שרוצה להרים קמפיין גיוס המונים מקצועי לספר שלו, ומבין שכדי לעשות זאת בצורה נכונה צריך ללמוד כלים שיווקיים מקצועיים.

הקורס הזה מתאים למי שרוצה להיות קמפיין בולט באתר, שרוצה שישמו לב אליו, ושרוצה לקבל ידע מקצועי לאחר שנוסה ונבדק עשרות פעמים ובעשרות קמפיינים

לקוחות שעבדו איתי מספרים

1.png
דורון אורסיאנו-ויטנר
"הכרתי איש ואדם באמת נדיר, אינטליגנטי, נדיב אשר יודע לתת שירות טוב וזה די נדיר בימים אלה. גור הדריך אותי לקראת הקמפיין שלי, צעד צעד, העניק בטחון והרגשה טובה, היה נדיב וסבלני לאורך כל הדרך כולל בזמנים מאתגרים וזכיתי לסיים קמפיין בהצלחה כולל יעד שני שגם אותו השגנו. ממליץ בחום על גור שחר!"
אמיר אילון
"הצטרפותך לצוות העבודה כמנהל הפרוייקט בפועל, יועץ שיווקי, כותב ואחראי סושיאל הוא אולי הצעד החשוב ביותר שנקטנו כדי להבטיח את הצלחת הפרוייקט. ראשית, היכולת שלך לתרום בכל נושא, החל מכתיבת התסריט לסרטון הפותח, דרך הכנת תכנית שיווק לכל התקופה, הפיכת פרויקט התשורות לאטרקטיבי, הכיתוב המדהים של כל הטקסטים, השליטה המלאה על כל נושא הסושיאל הסבוך, כל אלה פשוט הפכו אותך למולטי מכונה משומנת וזה לא הולך ברגל! תוסיף לזה את העידוד הרב ששאבנו ממך ברגעי המשבר הלא פשוטים, בקיצור, אני מוריד את הכובע ומודה בפה מלא שבלעדיך, כנראה שזה לא היה קורה."
בלה חבצקין
"את העבודה עם גור אפשר לסכם במשפט אחד: "בלעדיו זה לא היה קורה"
פרויקט גיוס ההמונים שלי הסתיים בהצלחה, אני עומדת להוציא את הספר שלי לאור, זה אמיתי וזה עומד לקרות בזכות גור שחר.
 
אני אדם ביקורתי מאוד, אני דורשת מאנשים שאני עובדת איתם להיות מקצועיים, דייקניים, תמיד זמינים בשבילי, רגישים, מעודדים, סובלניים, בעלי רעיונות מבריקים, אופטימיים, בעלי חוש הומור מפותח ויכולת להרים אותי מהקרשים שהאמונה שלי בעצמי נפגעת. בגלל שאין באמת איש שיכול לעמוד בסטנדרטים שלי אני תמיד עובדת לבד. גם את פרויקט ההדסטרט שלי חשבתי לעשות לבד. מזל! מזל שעשיתי את זה עם גור כי היום אחרי שהגיוס הצליח אני יכולה להגיד באופן חד משמעי שבלעדיו לא הייתי מצליחה. למה? כי מצאתי את האיש היחיד כניראה שאני יכולה לעבוד איתו. כי גור תמיד היה זמין בשבילי, רגיש, מעודד , סובלני , מקצועי, בעל רעיונות מבריקים, אופטימי, בעל חוש הומור מפותח ויכולת נדירה להרים אותי מהקרשים כשאמונה שלי בעצמי נפגעה אין ספור פעמים במהלך הקמפיין." 

אנשים שלמדו אצלי גיוס המונים מספרים

1.png

למצטרפים היום - בונוסים שווים במיוחד!

הדרכות טכניות להקמת פרויקט בהדסטארט

אם אתם חוששים שטכנית יהיה לכם מסובך, תרשו לי לחסוך לכם את הכאב ראש. צירפתי לכם הדרכות שממש מראות לכם שלב אחרי שלב איך אני מקים קמפיין גיוס המונים בהדסטארט.

אז פשוט תעקבו אחרי מה שאני עושה.

שווי ההטבה - 150 ש"ח

חוברת סיכומי שיעור דיגיטלית

כל מה שנאמר בשיעורים בפורמט כתוב שתוכלו לקרוא בצורה נוחה. זוהי החוברת הכי מקיפה שיש היום בארץ שתלמד אתכם איך ליצור קמפיין גיוס המונים מנצח לספר.

זוהי חוברת דיגיטלית שכוללת סיכומי שיעור כתובים וטמפלטים שיאפשרו לכם בקלות לבנות את הקמפיין שלכם

שווי ההטבה - 360 ש"ח

סה"כ חבילת בונוסים בשווי - 510 ש"ח

1.png

רגע, מי אתה ולמה שאקשיב לך?

היי חברים, נעים מאוד.

שמי גור שחר, ואני עוזר לסופרים לבנות קהילות ולגייס פרויקטים של מימון וגיוס המונים.

עד כה ייעצתי, ליוויתי וגייסתי עם עשרות פרויקטים שהגיעו אל היעד (ואף עברו אותו), ונכון לרגע זה העסק שלי עומד על 100% הצלחה בכל הפרויקטים שליוויתי (טפו טפו טפו, שלא ישתנה!).

ובגלל שאני יודע כמה חשוב גם לך להצליח ולהוציא גם את היצירה שלך לאור , שמתי לעצמי למטרה לעזור לכמה שיותר סופרים לבנות קמפיין גיוס המונים מנצח ולהוציא את הספר שלהם לאור.

אז מה ההשקעה שלכם?

1.png

בחבילה הדיגיטלית אתם הולכים לקבל:

גישה לקורס הדיגיטלי להצליח בגיוס המונים למשך שנה בשווי - 1500 ש"ח

שיעורים, מדריכים ובונוסים בשווי - 510 ש"ח

סה"כ חבילה בשווי - 2010 ש"ח

למה הכי כדאי להירשם היום?

וכדי שלא יהיה לך על מה להתלבט

אני בטוח שההדרכות יתנו לכם המון ידע פרקטי

וכלים להצליח בקמפיין גיוס ההמונים שלכם.
אבל בכל זאת, אם עד 7 ימים מיום ההצטרפות תרגישו שזה לא מתאים לכם - פשוט צריך לשלוח לי מייל ואחזיר לכם 100% ממה ששילמתם לי, בלי עמלות ובלי שאלות מיותרות.

המייל שלי - info@switchon.co.il

הנה הדיל - מדובר בקורס שהעברתי בלייב וההרשמה אליו עלתה 3600 ש"ח והיא כמובן כללה תמיכה ומענה על שאלות.

אני רוצה לאפשר לכם היום לקבל את הקורס הדיגיטלי

ללא תמיכה במחיר מיוחד

150 ש"ח * 10 חודשים בלבד!

או תשלום אחד של 1500 ש"ח בלבד!

 

במקום ב-2010 ש"ח

למה אני מציע את החבילה במחיר הזה?

אני מאמין שלקרוא תוכן באינטרנט בחינם זה נחמד, אבל לרכוש תוכן שנבנה כמערך של שלב אחרי שלב, ושאיש מקצוע ניסה, בדק וחקר במשך כמה שנים טובות

זה כבר עשוי לעשות שינוי משמעותי.

ואני אומר את זה כי אני אישית רוכש הדרכות וקורסים בנושאים בהם אני רוצה להתקדם.

והשנה החלטתי להעניק את הכלים הללו לכמה שיותר אנשים במחיר שיהיה אפשרי לכל כותב שרוצה להוציא את הספר שלו לאור במימון המונים.

 

רק התחלתי לחשוב על גיוס המונים, האם זה מתאים לי?


כמובן, הקורס ייתן לך כלים פרקטיים שניתן להתחיל וליישם אותם עוד היום. הכלים הללו יעזור לך לבנות קהילת קוראים שתרצה לתמוך בפרויקט שלך, אז אם רק חשבת על קמפיין גיוס המונים, הקורס יתן לך את הכלים הנכונים להבין איך בונים פרויקט כזה בצורה מקצועית.
למה אתה מציע את הקורס במחיר הזה?


תכל'ס, כי יש לי יומולדת והחלטתי השנה להתפרע... אבל יש גם תשובה מעמיקה, כשפתחתי את העסק הצבתי לעצמי למטרה לעזור לכמה שיותר סופרים להתקדם, לבנות קהילה ולמכור את הספר שלהם. תקופת הקורונה מעמידה את כולנו באתגרים לא פשוטים, ולכן אני רוצה לאפשר לכל סופר לרכוש את הכלים הללו של בניית קהילה, ויצירת קמפיין גיוס המונים מנצח ולקבל ממני את הידע הזה במחיר שכל אחד יכול להרשות לעצמו. מלבד זאת, אני מאמין שאם תיישמו את הכלים שאני מלמד - אתם תצליחו איתם, ואולי מתישהו בעתיד תרצו להמשיך לעבוד איתי :)
אם תהיה לי שאלה - האם יש תמיכה לקורס הזה?


זהו קורס במחיר מוזל שנותן לך את כל הכלים לבניית קמפיין גיוס המונים מצליח, ויש לו גם בונוסים ממש שווים. בגלל עלות הקורס המוזלת - לא תינתן תמיכה. אני בטוח שאם תיישם או תיישמי את שיעורי הקורס - התוצאות שלו יגיעו. הקורס הזה נבנה אחרי עבודה רבה עם עשרות סופרים, והוא מתמצת את הדברים הכי חשובים, ויעזור לך להימנע מטעויות או בעיות. לאחר הצטרפות לקורס ניתן להזמין פגישות ייעוץ במחיר מוזל. בנוסף, בהצטרפות לקורס תקבלו גישה לקבוצת תלמידים סגורה בפייסבוק בה תוכלו להכיר תלמידים שעבדו איתי, אנשים שנמצאיםכ רגע בתהליך שלכם, ואנשים שעברו אותו.
אם אני לא מרוצה, האם אני יכול לקבל את כספי בחזרה?


כן! לקורס הזה יש אחריות מלאה ל-7 ימים. זה אומר שאם עד 7 ימים מיום ההצטרפות אינך מרוצה, ניתן לשלוח לי מייל אחד עם בקשה לביטול והחזר לכתובת - info@switchon.co.il ואדאג לתת לך זיכוי מלא על כל הכסף ששילמת בלי שאלות - בהתחייבות!

שואלים אותי הרבה...

כל הזכויות שמורות לגור שחר - Ⓒ Switch On 2020