שיטת Switch On לגיוס קמפיין מימון המונים מצליח!

יש לך הזדמנות להגשים את עצמך, להוציא את היצירה שלך לאור במימון המונים ולגייס קהל עוקבים אדיר ברשת שיקנה את הספר, האלבום או המוצר שלך עוד לפני שיצא לאור!

תוכנית הליווי האישית שלי תיתן לך את כל הכלים שתצטרך כדי להצליח!

הנה משהו שכנראה לא סיפרו לך על מימון המונים

הרבה פעמים אני רואה פרויקטים מדהימים שעולים לאוויר ופשוט נכשלים.

באמת!

הרעיונות הכי יצירתיים ומיוחדים, שרק מחכים לקהל שיבוא לתמוך - אבל אף אחד לא בא.

זה קורה מכמה סיבות מרכזיות. הסיבה הראשונה היא - שמוצר טוב הוא לאו דווקא פרויקט טוב. גם אם היצירה שלכם מדהימה, מיוחדת, מקורית ומעניינת - אתם צריכים להבין איך נכון לספר אותה לקהל, לנתח את הערכים של הפרויקט שלכם, לבנות קהילה איכותית שתתאהב ברעיון שלכם ותחכה בצפייה שהפרויקט יעלה לאוויר כדי לתמוך ולדעת לאפיין את קהל היעד המדויק. ולצערי - הרבה אנשים מדלגים על השלבים הקריטיים הללו.

הסיבה השניה היא - התעסקות במה שנוצץ ולא במה שחשוב! הרבה יוצרים שמתכוונים להעלות פרויקט פשוט מתעסקים יותר מידי בדברים שוליים כמו: שם הפרויקט, התמונה הראשית, אילו תשורות לתת ומה להגיד בסרטון הגיוס. אני לא אומר שאלו דברים לא חשובים, אבל כן חשוב לי לציין שאלו לא הדברים הכי חשובים.

כדי לגייס קמפיין מנצח אתם חייבים 3 דברים - לדייק את הערכים, לבנות קהילה וליצור אסטרטגיה מנצחת! אם אין לכם את שלושת הדברים הללו, זה בכלל לא משנה מה יהיה שם הפרויקט שלכם.

אז למה בכלל לעשות מימון המונים?

אני מאמין שיש לכם פה הזדמנות - לבנות קהילה כזו שעוקבת אחריכם ברשת והופכת את הקמפיין שלכם לסיפור הצלחה, לעשות באז ברשת, לדייק ולחדד את הפרטים הכי קטנים בפרויקט שלכם, ולהפוך את היצירה שלכם להצלחה שעומדים מאחוריה יותר מ-200 אנשים עוד לפני שהיא יצאה לאור.

יש לכם הזדמנות לקחת את היצירה שלכם, לתת לה מקום של כבוד ולהפוך אותה להצלחה מדהימה!

אתם יכולים להוציא לאור את היצירה שלכם, וזה יכול לקרות ממש בקרוב ;-)

איך אני יכול לעזור?

כבר ליוויתי וייעצתי לעשרות פרויקטים, שחיתי בבריכת מימון ההמונים לא מעט ואני מכיר אותה היטב. בניתי תהליך מדוייק, שיטה שפשוט עובדת לגיוס קמפיין מצליח! כזה שמגיע אל היעד ואף עובר אותו ומגייס הרבה יותר! כל יזם שליוויתי בשיטה שלי גייס את היעד, תמיד עברנו את ה-100% וגייסנו בהצלחה.

אני מאמין בתהליך שלי, הוא כבר הוכיח את עצמו, ועכשיו זו ההזדמנות שלכם - בואו נצעד ביחד בדרך ונגייס את הפרויקט שלכם בהצלחה! מוכנים?

יש לי 100% הצלחה כי היזמים שעובדים איתי מקבלים...

מעקב אחרי הפרויקט שלכם כשיעלה לאוויר, שיפור הביצועים שלו על ידי ניתוח אנליטיקס ותיקוני טקסטים ומסרים על כל פוסט שלכם שיעלה לאוויר!

את כל זה אני מעניק לכם כשירות כלול!

זמינות מלאה! אני תמיד אומר ללקוחות שלי - אצלי אין שאלות! פשוט צריך להרים לי טלפון או לשלוח הודעה ואני אסייע בכל מה שנדרש לכם ולקמפיין שלכם על מנת שיגיע בהצלחה אל היעד ואף יעבור אותו.

ליווי אישי וצמוד שמדויק לכם ולצרכי קמפיין מימון ההמונים שלכם! ועבודה בתהליך שהוכיח את עצמו כבר עשרות פעמים עם פרויקטים מצליחים! (כבר ציינתי שכל הפרויקטים שליוויתי תמיד הצליחו?)

מה נעשה בפגישות?

Camera

נכתוב תסריט לסרטון גיוס שיוציא לכולם את העיינים

Target

נציב מטרות שמתאימות לכם - ונשיג אותם!

Group

נבנה קהילה סביב היצירה שלכם ונגרום לה להתאהב בפרויקט!

Book

ננתח, נפצח ונחדד את  הערך והסיפור של הפרויקט. וביחד נכתוב את התוכן של הקמפיין שלכם ונבנה בסיס נכון לשיווקו

write

נבנה תוכנית עבודה ותוכנית שיווקית שתמנף את הקמפיין שלכם

תכירו אותי...

היי חברים, נעים מאוד.

הרבה לפני שהתחלתי ללוות פרויקטים הייתי פשוט מכור לשיטה - במשך שנים תמכתי בפרויקטים רבים, אהבתי והאמנתי בדרך הזו, עשיתי סרטוני גיוס וחקרתי לעומק קמפיינים שגייסו בהצלחה. אחרי שהקמפיין הראשון איתו עבדתי גייס כמעט 90 אלף ש"ח הבנתי שהנה זה קורה - אני עוזב את העבודה כשכיר ופותח עסק לליווי קמפיניים של מימון המונים!

מאז ייעצתי, ליוויתי וגייסתי עם עשרות פרויקטים שהגיעו אל היעד (ואף עברו אותו), ונכון לרגע זה העסק שלי עומד על 100% הצלחה בפרויקטים שליוויתי (טפו טפו טפו, שלא ישתנה!), אבל מעבר לזה אני גאה בכל פרויקט שעבדתי איתו, ובכל יזם שעבר איתי את המסע המורכב והמספק הזה.

שמתי לעצמי למטרה לעבוד עם מספר מצומצם ומובחר של פרויקטים על מנת לתת לכל אחד מהם את מלוא תשומת הלב הנדרשת.

להרים פרויקט כזה זו משימה לא פשוטה בכלל, ממש רכבת הרים רגשית, ומצד שני זוהי חוויה מספקת מאוד שבה לומדים המון על היכולות שנמצאות בנו (תתכוננו להפתיע את עצמכם) - לכן אתם יכולים להיות בטוחים שאם אנחנו עובדים ביחד אני הולך להכיר אתכם ואת הפרויקט שלכם עד הפרטים הכי קטנטנים!

עוד כמה מילים על עצמי

אני בוגר לימודי הנדסאי קולנוע וטלוויזיה, בצבא שירתי כמפיק ראשי ביחדת ההסרטה של אגף הטכנולוגיה, שידרתי והפקתי ברדיו קול הגליל העליון וניהלתי אולפן ברדיו קול רגע.

כתבתי בעשרות מערכות תקשורת אינטרנטיות ומודפסות.

והיום אני מחפש תמיד פרויקט חדש שירגש אותי! תספרו לי על הפרויקט שלכם!

את זה הלקוחות מספרים!

64837591_2274145046033666_57392726190566
גילי דרובר
"גור יועץ גיוס המונים מוכשר ורב אשכולות , בעל ידע נרחב ומעמיק בכל הנושאים הנכללים בגיוס המונים: ניואנסים טכניים, אסטרטגיים, שיווקיים,פסיכולוגיים, מבין בתסריטאות גם. ממליצה בחום רב, הקמפיין של הספר שלי "היער הקסום" הגיע ליעד תוך 10 ימים, היה לי כיף לעבוד איתך , ממליצה לכל חבריי."
30821206_1799161420144628_24215689599323
אמיר אילון
"הצטרפותך לצוות העבודה כמנהל הפרוייקט בפועל, יועץ שיווקי, כותב ואחראי סושיאל הוא אולי הצעד החשוב ביותר שנקטנו כדי להבטיח את הצלחת הפרוייקט. ראשית, היכולת שלך לתרום בכל נושא, החל מכתיבת התסריט לסרטון הפותח, דרך הכנת תכנית שיווק לכל התקופה, הפיכת פרויקט התשורות לאטרקטיבי, הכיתוב המדהים של כל הטקסטים, השליטה המלאה על כל נושא הסושיאל הסבוך, כל אלה פשוט הפכו אותך למולטי מכונה משומנת וזה לא הולך ברגל! תוסיף לזה את העידוד הרב ששאבנו ממך ברגעי המשבר הלא פשוטים, בקיצור, אני מוריד את הכובע ומודה בפה מלא שבלעדיך, כנראה שזה לא היה קורה."
55674707_10218517924130090_6279132549121
דורון אורסיאנו-ויטנר
"הכרתי איש ואדם באמת נדיר, אינטליגנטי, נדיב אשר יודע לתת שירות טוב וזה די נדיר בימים אלה. גור הדריך אותי לקראת הקמפיין שלי, צעד צעד, העניק בטחון והרגשה טובה, היה נדיב וסבלני לאורך כל הדרך כולל בזמנים מאתגרים וזכיתי לסיים קמפיין בהצלחה כולל יעד שני שגם אותו השגנו. ממליץ בחום על גור שחר!"

טעימה קטנה מפרויקטים שליוויתי

איך אנחנו מתקדמים מפה?

 

הליווי שלי הוא אישי ומדויק לך

אני יודע כמה זה קשה להחליט לצאת לדרך,

ואני מכיר את כל סימני השאלה שעולים כשחושבים לצאת בקמפיין גיוס כזה, ליוויתי כבר הרבה יוצרים ויזמים בדרך הזו ואני בטוח שאוכל לתת מענה גם לשאלות שלך.

אני מזמין אותך ללחוץ על הכפתור פה למטה

ולתאם איתי שיחת ייעוץ להתאמה לתוכנית, ללא עלות וללא התחייבות ביום ובשעה שנוחים לך!

בשיחה אוכל להבין את הרעיון והצרכים של הפרויקט שלך, אוכל ללמוד לעומק את השאיפות שלך ממנו, ולספר לך על תוכנית הליווי שלי.