• גור שחר

פוחדים או חוששים לעשות גיוס המונים? בואו נדבר על פחדים!

ישנם הרבה חששות לפני יציאה לקמפיין מימון המונים, הרבה אנשים מאוד נמנעים מלהתחיל ונשארים הרבה זמן במקום הזה שבין הרצון להחלטה לצאת לדרך! שואלים אותי הרבה "איך להתמודד עם הפחד?" אז במאמר הזה אעזור לכם להתמודד עם החששות ולהבין אותם יותר לעומק.


אז בואו נמפה את החששות שיש לפני שמעלים קמפיין גיוס המונים ואיך אנחנו מפרקים אותם:


הפחד מחוסר הידיעה - הרבה אנשים חוששים לצאת כי הם פוחדים מחוסר בידיעה.

לא יודעים אם יצליחו לגייס, לא יודעים מה צריך לעשות ואיך צריך לעשות. ולא ברור להם בדיוק איך כל הדבר הזה שנקרא גיוס המונים עובד.

הרבה אנשים מסתכלים על שיטת גיוס ההמונים ורואים הרבה חוסר ידיעה, לעומת זאת, אנחנו שואפים לפני יציאה לקמפיין לבנות תוכנית עבודה מסודרת ומדויקת שתבנה לנו את תהליך הגיוס. אנחנו רוצים לצאת לגיוס המונים בידיעה איך אנחנו הולכים לגייס את היעד.


איך עושים את זה?

בתהליך הליווי אנחנו בונים תוכנית עבודה ותוכנית שיווקית, ממפים את כל האפשרויות שלנו לשיתופי פעולה ולתמיכות פוטנציאליות, כך שכשאנחנו עולים לאוויר אנחנו יודעים בדיוק למי לפנות ומתי.


אז התשובה לחוסר ידיעה היא הידיעה! ככל שנדע יותר ונבין יותר איך התהליך הזה עובד - כך נהיה רגועים יותר ונדע לצאת לדרך בצורה טובה יותר.


הפחד מכישלון הפרויקט - סיבה נוספת לדחיית פרויקט גיוס ההמונים היא הפחד מכישלון הפרויקט. או אולי אפשר להרחיב את זה ולומר "הפחד מכישלון".

זהו פחד ברור ומובן שבו בדרך כלל אנחנו מתחילים להריץ כל מיני סרטים שחורים שקיימים רק בראש שלנו, ובהם אם ניכשל נהיה פחות מוערכים, יואהבו אותנו פחות או אם ניכשל זה כנראה אומר שלא מעריכים אותנו או לא מאמינים בנו.


אבל האמת היא שהפחד מכישלון הוא פחד מצויין! כי הוא הפחד שיגרום לפרויקט שלנו לגייס יותר. כשיזם אומר לי לפני עלייה לאוויר שהוא פוחד להיכשל, אני עונה לו "מצויין, תמשיך ככה!". הפחד מכישלון אומר שאכפת לכם! שהפרויקט חשוב לכם! ולכן אל תעזבו את הפחד הזה, תזרמו איתו ותשמרו עליו קרוב. רק תדעו למתן אותו, לשמור אותו ב