• גור שחר

הכלים שיעזרו לכם לגייס קמפיין מצליח

העולם הדיגיטלי של היום מלא בכלים טכנולוגים וזולים שיכולים לעזור לכם להצליח בקמפיין מימון ההמונים שלכם. הם כמובן לא יעשו את המשימות הנדרשות במקומכם, אבל הם בהחלט יכול לעזור לכם בתכנון המשימות הנדרשות, ריכוז, ניהול ועמידה ביעדים, כן, גם אם אתם לא אנשים טכנולוגיים בכלל!


בפוסט הבא אפרוס את כל הכלים המעניינים שאני מכיר, ואם משהו נשמע לכם מעניין - אתם יכולים בקלות לנסות אותו.


1

טרלו - Trello

כלי שהופך כל פרויקט למסודר ונוח. טרלו הוא למעשה כלי לניהול משימות, הוא מאפשר לנו לפתוח כרטיסיות/משימות שמסודרות תחת נושאים ספציפיים, לכתוב הערות לכל משימה וגם להכניס צ'קליסטים בקלות.

מה זה אומר? נניח - אתם יכולים לפתוח 3 כרטיסיות: משימות לביצוע, משימות בתהליך ומשימות שבוצעו. וכל פעם למקם את המשימות הרלוונטיות במקום הנכון, וכך ניתן לעקוב בקלות אחרי המשימות ואחרי קצב ההתקדמות.


טרלו חינמית לחלוטין, יש לה אופציות נוספות בתשלום, אבל מניסיון רב - הגירסא החינמית לגמרי מספיקה.

https://trello.com


2

קאנבה - Canva

כלי קל ופשוט ועם זאת יכול לייצר אפקט אדיר על הקהל שלכם. בעזרת קאנבה אני יוצר גרפיקות שנראות מקצועיות ללא כל ניסיון בעיצוב.

זהו כלי מיוחד, מעיין פוטושופ לחסרי ניסיון, שכל ופשוט לעבוד איתו. הוא מגיע עם אלפי טמפלטים מוכנים, למאות סוגים של גרפיקות, וכל מה שנשאר לכם זה רק להחליף את הטקסטים למה שרלוונטי לכם. כלי העיצוב הזה יאפשר לכם ליצור פוסטים שימשכו את העין של הגולשים, ניתן להשתמש באלפי גרפיקות ותמונות שמגיעות עם המערכת, או להעלות את שלכם ולהשתמש בהם.

הכלי מגיע עם הגדלים המוכנים לפוסטים בפייסבוק ובאינסטגרם - כך שבכלל לא צריך להתאמץ.